چند دلیل برای ثبت شرکت (بخش اول)

چند دلیل برای ثبت شرکت (بخش اول)

سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
10:42
ثبت انواع شرکت و برند

چند دلیل برای ثبت شرکت (بخش اول)

اغلب مردم این سوال را می پرسند 'آیا واقعاً لازم است شرکت و تجارت خود را ثبت کنم؟' . گرچه به نظر می رسد ثبت شرکت امری ضروری نیست ، اما سالها تحقیق ثابت کرده است که ثبت شرکت واقعاً مهم است و یکی از بهترین کارهایی است که شما می توانید برای پیشرفت تجارت و کسب و کار خود انجام دهید. در واقع ، موفقیت شما در تجارت ممکن است به اینکار بستگی داشته باشد. ادامه مطلب را بخوانید و در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست مشاوره در این خصوص و ثبت شرکت با مشاوران ما در ثبت نوبل تماس بگیرید..

در این مطلب چند دلیل برای اینکه چرا باید شرکت خود را ثبت کنید آورده ایم:

· حرفه ای تر بودن

معمولا برداشت های اول افراد از هر چیزی بسیار مهم است و این موضوع در تجارت حتی بیشتر صادق است. آیا این ترجیح شما نیست که یک گوشی هوشمند خریداری کنید که توسط یک شرکت معتبر تولید شده است؟ بله درست است این انتخاب بسیاری از افراد است و در واقع این قدرت ثبت شرکت است. ثبت شرکت شما را به عنوان یک حرفه ای در زمینه کاری خودتان معرفی و تثبیت می کند. شما به جهانیان ثابت می کنید که مشروع هستید و تازه کار نیستید. ثبت شرکت به مشتریان شما نشان می دهد که شما در کار خود جدی هستید و به سادگی میدان را برای رقبای خود خالی نمی کنید.

· برای محافظت و ایمن سازی نام تجاری خود

ثبت شرکت و ثبت برند و نام دلخواه شما برای کسب و کارتان در واقع آن را از دسترس رقبایتان محافظت می کند. هنگام ثبت شرکت ، نامی که انتخاب می کنید فقط برای شما محفوظ است. ممکن است شما بلافاصله برنامه ای برای شروع فعالیت خود نداشته باشید اما ثبت شرکت و ثبت برند مورد علاقه تان این اطمینان را به شما می دهد که این نام فقط در دسترس شما است. پس از ثبت برند و ثبت شرکت ، می توانید با ثبت آن به عنوان نام تجاری یا علامت تجاری ، استفاده از آن را محدود کنید. ثبت شرکت و ثبت برند این اطمینان را می دهد که هیچ کس نمی تواند به طور قانونی از نام برند و شرکت شما استفاده کند. جهت انجام مراحل ثبت شرکت خود می توانید با مشاوران ما در ثبت نوبل تماس حاصل فرمایید.

· برای دسترسی به بودجه مالی بیشتر

یکی از مزیت هایی که هنگام ثبت شرکت از آن بهره مند خواهید شد افزایش دسترسی شما به منابع مالی است. وام های مختلف دولتی برای شرکت ها و مشاغل کوچک در دسترس است. علاوه بر این ، آژانس های مختلف توسعه اقتصادی ، بانک ها و سازمان های غیردولتی وام هایی با بهره کم به صاحبان شرکت های کوچک تا متوسط ​​که ممکن است واجد شرایط وام های تجاری سنتی نباشند ، می دهند.

ادامه مطلب در بخش دوم همین عنوان قابل مطالعه است


[ بازدید : 5 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ثبت انواع شرکت و برند است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات